Sağlık Çalışanlarına 200 Bin Maske

saglik-calisanlarina-200-bin-maske
saglik-calisanlarina-200-bin-maske

Modanisa.com, Sağlık Bakanlığı iş birliğiyle tüm sağlık çalışanlarının salgınla kahramanca mücadelesine destek veremek için 200 bin maske bağışlıyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası online e-ticaret platformu Modanisa’nın konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle: “Koronavirüs salgınıyla hayatlarını hiçe sayarak en ön saflarda mücadele veren sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Modanisa ailesi olarak bu kahramanca mücadeleye destek verebilmek adına, sağlık çalışanlarımız için Sağlık Bakanlığı iş birliğinde 200.000 adet maske üretiyoruz. Milletçe el ele vererek dayanışma içinde bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağız. #Birlikteyiz”

Koronavirüs COVID-19 salgını nedeniyle, evde kalmanın herkes için gerekli ve zorunlu olduğu bugünlerde Modanisa aynı zamanda vatandaşlar evlerinde güvenle kalabilsin diye, tek kullanımlık tulumlardan antiseptik sıvılara, aile oyunlarından temel gıda maddelerine kadar ihtiyaç duyulan pek çok yeni ürünü de kâr beklentisi olmadan, maliyet fiyatlarıyla satışa sundu.”