Haberler Haberleri Tümü

Paralel Örgütün Darbe Girişimlerini Er Film Yüksek Bütçe İle Beyaz Perdeye Aktarıyor

17-25 Aralık kumpasında FETÖ başarılı olsaydı Türkiye'de oluşacak kaos ortamı ve olabilecekler hakkında ki senaryoları konu edinen bu film vizyona girdiğinde çok ses getireceğe benziyor...

Bu film 17-25 Aralık kumpası başarılı olsaydı Türkiye'de oluşacak kaosu konu ediniyor.

Türkiye'de çekilecek ilk Kıyamet/Kaos temalı ve en büyük bütçeli aksiyon filmi olarak tasarlanıyor.

Bu proje 17-25 Aralık sonrası tasarlanmaya başlandı. Ve 2016 yılının hemen başında, filmin içeriğine dair teaser'ı çekildi. "15 Temmuz Hain Fetö Kalkışmasından" sonra bir kez daha gördük ki yazım ekibimiz ve danışmanlarımız olayları doğru yorumlayıp, doğru öngörülerde bulunmuş.

Yapımcısı İsmail Özer, 17-25 Aralık kumpasları ve 15 Temmuz darbe girişimini konu alan "17.25.15 Paralel Darbe" filmini çekmek için hazırlık yapıyor. Türkiye'nin en yüksek bütçeli filmi olmayı hedefleyen yapım, hem İngilizce hem de Türkçe çekilecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 17 - 25 Aralık girişimlerini "Bu bir darbedir" şeklinde nitelendirdiğini ancak birçok insanın bunu o dönemde algılayamadığını ve durumu bir darbeden ziyade siyasi çatışma olarak değerlendirdiğini dile getiren Özer, darbe girişimiyle toplumda FETÖ'nün ne kadar tehlikeli bir yapı olduğunun anlaşıldığını söyleyerek filmini "FETÖ başarılı olsaydı ne olurdu?" sorusu üzerine kurgulayacağını belirtti.

Alman oyuncu Armin Muller Stahll'ın terör örgütü elebaşını canlandırmasını istediklerini söyleyen Özer "Film dünya standartlarında politik ve aksiyon sahnelerini barındıracak. Çektiğimiz acıları, bu terör örgütünün ne kadar tehlikeli olduğunu dünyaya anlatacağız bu filmde. 15 Temmuz kurtuluş günümüz.

Bu yüzden filmi 15 Temmuz 2017'de vizyona sokmayı hedefliyoruz" dedi.
www.paraleldarbe.com

www.erfilm.com.tr

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz