GOcardi MenaPay ile Anlaştı

GOcardi MenaPay ile Anlaştı

Dubai merkezli GOcardi’nin 2 milyondan fazla müşterisi Netflix, Spotify, Apple Music, PlayStation ve Fornite gibi servislerin ödemelerini MenaPay ile saniyeler içinde yapabilecek.

Kullanımı son derece basit bir arayüz ile herkesin hızlı ve güvenli bir ödeme deneyimi yaşamasına imkan sunan MenaPay, MENA Bölgesi ülkelerinde ağını genişletmeye devam ediyor.

SANİYELER İÇİNDE HIZLI ÖDEME İMKANI

GOcardi ile MenaPay arasında yapılan işbirliği ile web sitesi üzerinden Netflix, Spotify, Apple Music, PlayStation ve Fornite gibi servislerin abonelik ücretlerini ödemek ya da ön ödeme kartlarını satın almak isteyenler, artık ödemelerini saniyeler içinde yapabilecekler. GOcardi de yapılan alışveriş sırasında ödeme yöntemi olarak MenaPay’i seçtikten sonra sitedeki QR kodu MenaPay uygulamasıyla okutarak ödemeyi saniyeler içerisinde ve herhangi bir kişisel bilgi veya kart bilgisi girmeden yapmak mümkün. Kullanıcılar blockchain teknolojisini kullanarak MenaPay ayrıcalığıyla hem güvenli hem de hızla finansal hizmetlerden yararlanabiliyor.

Herkesin dijital ekonomiye katılımını kolaylaştırmak için dünyanın her yerinden iş birliklerini son hız arttırmaya devam eden MenaPay, GOcardi ile anlaşmalarıyla MENA olarak anılan Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde özellikle banka kullanmayı tercih etmeyen müşteriler için MenaPay’in sunduğu hızlı ve güvenli ödeme imkanı sunuyor.